Konferencje

Wynajem sali konferencyjnej w Jeleniej Górze

Znakomitym dopełnieniem naszej oferty apartamentów jest możliwość wynajęcia jednej z dwóch kameralnych sal konferencyjnych, które znajdują się na terenie naszego obiektu. Są one idealnym rozwiązaniem w przypadku spotkań biznesowych czy niedużych szkoleń. Oferujemy sale do 20 osób, w pełni wyposażone w wygodne meble, projektor multimedialny, internet bezprzewodowy, tablice suchościeralną lub flipchart z markerami. Posiadają dostęp do światła dziennego, istnieje możliwość zaciemnienia.

W zależności od zapotrzebowania naszego Klienta oferujemy różnorodny układ stołów i krzeseł. Sale konferencyjne wynajmujemy w cyklu godzinowym lub na doby. Doskonała lokalizacja naszego obiektu w centrum Jeleniej Góry, sprawia że uczestnicy spotkań w naszych salach będą mieli blisko do infrastruktury miejskiej: sklepów, firm czy komunikacji miejskiej.

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Nocleg przed lub po odbytym spotkaniu, to doskonałe uzupełnienie oferty wynajmu sali szkoleniowej w centrum Jeleniej Góry. Uczestnikom spotkań w naszym obiekcie oferujemy 7 komfortowych w pełni wyposażonych apartamentów, które pomieszczą od 2 do 4 osób. Posiadamy ponadto możliwość zorganizowania pełnego bufetu kawowego, w tym kawę, herbatę, wodę, soki czy słodkości z pobliskiej sprawdzonej cukierni. Umożliwiamy również zorganizowanie transportu dla uczestników czy pełny catering serwowany przez sprawdzonych usługodawców z Jeleniej Góry.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się niżej i przesłanie do nas zapytania ofertowego. Przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Posiadamy również gotowe pakiety.

Kompleksowy catering
dla uczestników

Oferujemy możliwość zamówienie kompleksowego cateringu: od przerw kawowych, napojów, przez bufet przystawek lub kanapeczek koktajlowych, po dwudaniowy obiad, kolację czy deser. Współpracujemy ze sprawdzonymi zewnętrznymi restauracjami i firmami. Używamy wyłącznie szklanej zastawy. Ofertę przygotujemy dostosowaną do Państwa potrzeb.

udogodnienia sal konferencyjnych

Projektormultimedialny

Projektor multimedialny

Wygodnekrzesła

Wygodne krzesła

Parking namiejscu

Parking na miejscu

Bufet kawowyw cenie

Bufet kawowy w cenie

Możliwośćnoclegów

Możliwość noclegów

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

W układzie kinowym .....osób

W układzie kinowym .....osób

Formularz zapytania

Wyślij zapytanie o ofertę wynajmu sali konferencyjnej.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin